Porovnání výrobků

Rubikova Kocka Shop

Nevybral(a) jste žádné produkty k porovnání.

Rubikova hračkářství

Hernu Rubik najdete v Budapešti poblíž Örs vezér tér. Pokud si chcete koupit logickou hru nebo logickou hru, navštivte nás osobně v našem obchodě nebo si ji zakupte v našem internetovém obchodě. Kromě her Rubik's Cube najdete i další logické hry, hrnky, knihy a oděvní výrobky. Pokud chcete jedinečnou Rubikovu kostku, náš kolega vám rád představí značkové kostky z široké nabídky. Originální Rubikovy kostky jsou také dostupné ve všech velikostech v našem obchodě. Pomáháme také řešit Rubikovu kostku: v našem obchodě si můžete zdarma vyžádat průvodce skládačkami ke svému nákupu, ale publikaci si také můžete stáhnout registrací zde na webových stránkách.

Rubikova kostka 3x3

Rubikova specializovaná prodejna kostek v Pestu a Budě, kompletní výběr Rubikových her. Rubik Nakupujte a nakupujte v centru města, navštivte nás a vyberte si z našich nejnovějších logických her. Rubik 3x3x3 kostky najdete u nás ve všech množstvích. Pokud chcete pomoci s vykládkou Rubikovy kostky, najdete mezi různými logickými hrami extrémní hry. Navštivte nás a najděte tu správnou soutěž Rubik's Cube. Pokud jste nás již navštívili, navštivte webovou stránku Rubik's Cube: https://rubiks.com

Ernő Rubik

Věděl jsi? Rubikova kostka byla vynalezena v roce 1974 Ernő Rubik. V prvním kole byla magická kostka názvem hry pro prostorovou logiku. Jde o to, aby se kostka promíchala a poté se rozložilo původní barevné schéma. Pokud jej nemůžete vyjmout jako první, pomůžeme vám: stáhněte si zdarma naše puzzle Rubikovy kostky.

Rubikova Kocka Shop