Doprava a platba

VÝDEJNÍ MÍSTO - ZÁSILKOVNA

Zásilkovna je síť nízkonákladových výdejních míst ve kterých si můžete vyzvednout svou objednávku. Všechny zásilky jsou pojištěné proti ztrátě, rozbití nebo vandalismu. Pohyb zásilky lze sledovat na webu Zásilkovny.  

Termín dodání: Téměř 99% všech zásilek je uloženo na výdejním místě následující pracovní den po odeslání zásilky.

Informace o pohybu zásilky: Jakmile je zboží zabaleno a připraveno k odeslání, emailem Vám zašleme sledovací kód a odkaz na stránku Zásilkovny, kde můžete sledovat průběh doručování.

Jakmile je balíček připraven k vyzvednutí, Zásilkovna Vás bude kontaktovat emailem a SMS zprávou, kde Vám předá „tajné HESLO pro vyzvednutí zásilky“. Balíček Vám bude vydán na základě tohoto hesla – záleží jen na Vás, komu tajné heslo sdělíte. Nemusíte se prokazovat platným občanským průkazem.

Na výdejním místě bývá zásilka uložena 7 dnů. Přes online rozhraní lze úložní dobu prodloužit až na 21 dnů. Pokud zásilku v této době nevyzvednete, bude balíček vrácen zpět k nám.

Výhody: nízká cena, rychlé dodání, uložení na pobočce, rozsáhlá síť výdejních míst, tajné heslo pro výdej

Nevýhody: u již odeslané zásilky nelze změnit dodací adresu, ve většině případů nelze zaplatit dobírku platební kartouČESKÁ POŠTA - DOPORUČENÁ ZÁSILKA

Prostřednictvím doručovací služby „doporučená zásilka“ proběhne doručení Českou poštou na Vámi zvolené adrese – například do domu, bytu, kanceláře či zaměstnání. Všechny zásilky jsou pojištěné proti ztrátě, rozbití nebo vandalismu. Pohyb zásilky lze sledovat na webu České pošty.  


Termín dodání: Téměř 99% všech doporučených zásilek je doručování následující pracovní den po odeslání zásilky.

Informace o pohybu zásilky: Jakmile je zboží zabaleno a připraveno k odeslání, emailem Vám zašleme sledovací kód a odkaz na stránku České pošty, kde můžete sledovat průběh doručování.   

Pokud nebudete zastižení kurýrem na dané adrese, bude Vaše zásilka uložena na Vaší pobočce České pošty. Na této pobočce bývá zásilka uložena až 14 dnů. Po 7 dnech Vám bude zasláno emailem upozornění, že se blíží konec úložní doby. Pokud zásilku v této době nevyzvednete, bude balíček vrácen zpět k nám.

Platba platební kartou je možná pouze na vybraných pobočkách České pošty.

Výhody: nízká cena, rychlé dodání, uložení na pobočce

Nevýhody: pouze 1 pokus o doručení, u již odeslané zásilky nelze změnit dodací adresu, poštovnímu kurýrovi nelze zaplatit kartouČESKÁ POŠTA - BALÍK NA POŠTU

Prostřednictvím doručovací služby „balík na poštu“ doručí Česká pošta zásilku na Vámi zvolenou pobočku České pošty. Všechny zásilky jsou pojištěné proti ztrátě, rozbití nebo vandalismu. Pohyb zásilky lze sledovat na webu České pošty.  


Termín dodání: Téměř 99,9% všech balíků na poštu je uloženo následující pracovní den po odeslání zásilky.

Informace o pohybu zásilky: Jakmile je zboží zabaleno a připraveno k odeslání, emailem Vám zašleme sledovací kód a odkaz na stránku České pošty, kde můžete sledovat průběh doručování. Jakmile převezme Česká pošta balík do  přepravy, bude Vám zasláno avízo na email a SMS zprávou.  

Na zvolené pobočce bývá zásilka uložena 7 dnů. Jakmile se bude blížit konec úložní doby, budete o tomto faktu informování emailem a SMS zprávou. Pokud zásilku v této době nevyzvednete, bude balíček vrácen zpět k nám. 

Platba platební kartou je možná pouze na vybraných pobočkách České pošty.

Výhody: rychlé dodání, uložení na pobočce, lze změnit pobočku k uložení

Nevýhody: bez doručení na Vaší adrese, dražší cena přepravyKURÝRNÍ SLUŽBA – DPD PRIVATE

Přeprava pomocí společnosti DPD je v rámci ČR jedno z nejrychlejších způsobů přepravy zásilek. Zásilka bude dodána na doručovací adresu uvedenou v objednávce – může se například jednat o Váš dům, byt, kancelář nebo firmu. Všechny zásilky jsou pojištěné proti ztrátě, rozbití nebo vandalismu. Pohyb zásilky lze sledovat na webu DPD.

Cena: 109 Kč

Termín dodání: Téměř 99% všech zásilek je doručeno následující pracovní den po odeslání zásilky. DPD Vás bude o datu dodání informovat emailem a pomocí SMS zprávy. V den dodání Vás bude kurýr inform